Zahvaljujući novčanim prilozima naših učenika, uposlenika Škole i donacijama privrednih društava  Alma Ras d.o.o,  Violeta d.o.o. Megle BH d.o.o, ZU Apoteka Remedia, Pharmamed  d.o.o. i privatnog lica  Mirze Karišika, i ove smo godine imali zadovoljstvo uljepšati dan našim sugrađanima. U saradnji sa KJU Centar za socijalni rad i službama socijalne zaštite općina Ilijaš i Vogošća učenici i nastavnici JU Srednja medicinska škola – Jezero Sarajevo, povodom Svjetskog dana zdravlja i Dana škole, realiziraju projekat posjete starijim, nepokretnim i korisnicima socijalne pomoći na području ove dvije općine. Našim sugrađanima mjerimo krvni pritisak, nivo šećera u krvi, puls, zasićenost krvi kisikom i darujemo ih vrijednim poklonima. Ali prije svega donosimo radost u njihove domove i toplu ljudsku riječ.

SD1SD2SD5SD3SD4SD6SD7